Onze sponsors

Mede dankzij de steun van onze donateurs (particulieren en bedrijven) kunnen wij onze concerten realiseren. De deelnemende bedrijven vermelden wij hieronder:

’t Kaasboerinnetje- www.tkaasboerinnetje.nl

’t Rinkeltje- www.trinkeltje.nl

2 PM Belgium

Bakkerij Sint-Paulus – www.bakkerij-sint-paulus.be

Bakkerij Spelier Sluis

Benneton Sluis

Bloem en Zo – www.bloemenzodeco.nl

Boekhandel Van Remortel Sluis- www.remortelsluis.nl

Bruidshuis Ellen – www.bruidshuisellen.nl

Buijze Kapsalons – www.buijzekapsalons.nl

Camping de Hoogte- www.dehoogtecadzand.nl

Camping De Wielewaal – www.campingwielewaal.nl

De Groene Luifel- www.degroeneluifel.nl

De grote kaasboer Sluis

Dierenspecialist Aqua Tropic- www.aqua-tropic.nl

Drogisterij Viane www.viane.nl

Drukkerij Durenkamp www.durenkamp.nl

Du Fossé Meubilering en Woninginrichting- www.dufosse.nl

Eetcafé Kaai 10- www.kaai10.nl

Expert Bakker- www.expert.nl

Fa. Gebr. Gijzels- www.gijzels.nl

Fliers Juweliers- www.fliersjuweliers.nl

Grillrestaurant Passie- www.grillrestaurantpassie.nl

Groosman Mode- www.groosmanmode.nl

Hair & Body Beauty- www.hbb24.nl

Herberg In den rooden Leeuw

Het Kleine Cafe Aardenburg

Hollandia- www.hollandia.nl

Hotel De Elderschans

Hotel de Wielingen- www.hoteldewielingen.nl

Hotel Noordzee – www.hotelnoordzee.com

Hotel Sanders De Paauw- www.sandersdepaauw.nl

Huub Maes fin. advies bureau

In den Wijngaard

Inka’s Mode – www.inkasmode.nl

Jumbo

Kapsalon Cecile Aardenburg

La Bagatelle – www.Labagatelle.nl

La Spezia Pizzeria en IJs- www.la-spezia.nl

Lef Marketing& Events

Maison Distinguée herenmode www.maisondistinguée

Minicamping ’t Koolswegje- www.minicampingkoolswegje.nl

Minicamping De Putter Cadzand

Modegalerie Sluis- www.modegalerie.nl

Molecaten Park Hoogduin – www.molecaten.nl/hoogduin

N.Z.A. – www.nzasluis.nl

Parfumerie Hollywood Sluis

Park Welgelegen- www.parkwelgelegen.nl

Podozorg Sluis- www.podozorg-sluis.nl

Rabobank Zeeuws-Vlaanderen

Reformhuis Polderman- www.reformhuis-polderman.nl

Restaurant ’t Hart van Sluis- www.hartvansluis.nl

Restaurant ’t Zwin- www.restauranthetzwin.nl

Restaurant De Schaapskooi- www.deschaapskooi.nl

Restaurant Ecluse- www.ecluse.nl

Restaurant- tearoom Ter Kade- www.terkade.nl

Restaurant Strandpaviljoen Il Gabbiano/ De Zeemeeuw

Sfeer en Interieur- www.sfeerinterieur.nl

Shortgolf Cadzand-Bad – www.shortgolf-cadzandbad.nl

Strandpaviljoen Caricole – www.caricole.nl

Strandpaviljoen De Piraat- www.depiraat.nl

Struisvogelboerderij Monnikenwerve www.destruisvogelboerderij.nl

Tearoom Petrus en Paulus- www.penpsluis.nl

Teckel Country Store- www.teckelcountrystore.nl

Topskin Lingerie- www.topskin.be

Van Damme Optiek- www.vandammeoptiek.nl

Vishandel ’t Haringkje – www.vishandeltharinkje.nl

Ultility – www.ultility.nl