Onze sponsors

Mede dankzij de steun van onze donateurs (particulieren en bedrijven) kunnen wij onze concerten realiseren. De deelnemende bedrijven vermelden wij hieronder:

’t Kaasboerinnetje     www.tkaasboerinnetje.nl

’t Rinkeltje   www.trinkeltje.nl

Bakkerij Sint-Paulus    www.bakkerij-sint-paulus.be

Bakkerij Spelier Sluis    www.sluisonline.nl/bakkerij-spelier

Bloem en Zo    www.bloemenzodeco.nl

Blokker    www.blokker.nl

Boekhandel Van Remortel Sluis     www.remortelsluis.nl

Bruidshuis Ellen     www.bruidshuisellen.nl

Buijze Kapsalons      www.buijzekapsalons.nl

Camping De Wielewaal     www.campingwielewaal.nl 

Camping Wulpen    http://www.campingwulpen.nl

Chinees Restaurant Aardenburg     www.roosgardenaardenburg.nl

Coiffure Elle     facebook

De Groene Luifel     www.degroeneluifel.nl

De Grote Kaasboer Sluis     www.sluisonline.nl/de-grote-kaasboer

Drogisterij Van der Linde      www.lindesluis.nl

Drogisterij Viane   www.viane.nl

Drukkerij Durenkamp  http://www.durenkamp.nl/

Du Fossé Meubilering en Woninginrichting    www.dufosse.nl

Eetcafé Kaai 10     www.kaai10.nl

Fa. Gebr. Gijzels       www.gijzels.nl

Fliers Juweliers      www.fliersjuweliers.nl

Frituurke ’t Zwin      www.defriteriesluis.nl

Grillrestaurant Passie     www.grillrestaurantpassie.nl

Groosman Mode    www.groosmanmode.nl

Hair & Body Beauty    www.hbb24.nl

Het Kleine Café Aardenburg     facebook

Hollandia     www.hollandiasluis.com

Hotel Bistro Kaai 31   facebook

Hotel De Elderschans  www.elderschans.nl

Hotel De Wielingen    www.hoteldewielingen.nl

Hotel Noordzee    www.hotelnoordzee.com

Hotel Sanders De Paauw     www.hotelsandersdepaauw.nl

Huub Maes fin. advies bureau   www.huubmaes.nl

In den Wijngaard    www.indenwijngaard.eu

Inka’s Mode    www.inkasmode.nl

Jumbo Aardenburg   www.jumbo.com

Kapsalon Cecile Aardenburg    facebook

La Bagatelle   www.Labagatelle.nl

La Spezia Pizzeria en IJs    www.la-spezia.nl

Maison Distinguée herenmode    www.maisondistinguee.nl

Minicamping ’t Koolswegje    www.minicampingkoolswegje.nl

Minicamping De Putter Cadzand

Modegalerie Sluis   www.modegalerie.nl

Osteopathie de Bakker   www.osteopathiedebakker.nl

Qualion Finance    http://www.qualion.eu

Parfumerie Hollywood Sluis    facebook

Park Welgelegen    www.parkwelgelegen.nl

Podozorg Sluis    www.podozorg-sluis.nl

Rabobank Zeeuws-Vlaanderen    www.rabobank.nl

Reformhuis Polderman     www.reformhuis-polderman.nl

Restaurant Hart van Sluis      www.hartvansluis.nl

Restaurant ’t Zwin   www.restauranthetzwin.nl

Restaurant De Schaapskooi   www.deschaapskooi.nl

Restaurant- tearoom Ter Kade    www.terkade.nl

Restaurant De Vijverhoeve    www.restaurantdevijverhoeve.nl

Shortgolf Cadzand-Bad   www.shortgolf-cadzandbad.nl

Sluis By Mill    facebook

Spitsbroek Eede    www.spitsbroek.nl

Stekelinck Mode    www.stekelinckmode.nl

Strandpaviljoen Caricole    www.caricole.nl

Strandpaviljoen Dok 14    www.strandpaviljoendok14.nl

Struisvogelboerderij Monnikenwerve      www.destruisvogel.nl

Teckel Country Store     www.teckelcountrystore.nl

Topskin Lingerie   facebook

Ulltility   www.ultility.nl

Van Damme Optiek   www.vandammeoptiek.nl

Vishandel ’t Haringkje      www.vishandeltharingkje.nl

Zwinregio Makelaardij    www.zwinregio.com